Volejte na číslo +420 604 258 268

Prodej bednění

Společnost KVIS Pardubice a.s. je jediným tuzemským výrobcem bednění.

Ve výrobní hale se bednění vyrábí od roku 1992 a za tu dobu si našlo spoustu zákazníků, kteří si naše bednění pořídili a úspěšně ho dlouhá léta používají. Majitelé našeho bednění mohou využívat výhody, které jim vlastnictví našeho bednění umožňuje, a to možnost dopůjčení chybějících prvků v naší půjčovně, dodávky náhradních dílů či opravy bednění výměnným způsobem.

Charakteristika bednění

MONTI ALU je univerzální bednění určené k betonáži stěn libovolných půdorysů, základových pasů, opěrných stěn (i šikmých) a sloupů. Je použitelné od velkých monolitických skeletů přes rodinné domky, různé pravoúhlé nebo polygonální nádrže až po drobné rekonstrukce. Únosnost bednění je 45 kN/m2. Rychlost betonáže je nutné stanovit podle návodu. Základní sestava obsahuje panely standardních rozměrů, rohy vnitřní a vnější, panely tvarové a vyrovnávací a ztužovací a spojovací prvky.

Rámy panelů jsou vyrobeny ze speciálních profilů z vysokopevnostních hliníkových slitin, což zajišťuje jejich minimální hmotnost a umožňuje snadnou ruční manipulaci s bedněním, bez nutnosti používat jeřáb. Povrch rámů je nastříkán práškovou nátěrovou hmotou a v rámech je osazena speciální vodovzdorná překližka vyráběná podle finských standardů. Spojovací materiál je galvanicky pozinkovaný, ztužovací a vyrovnávací prvky jsou žárově pozinkované nebo opatřeny práškovou nátěrovou hmotou. Odstín povrchové úpravy panelů je možné zvolit podle přání zákazníka.

Pořízení bednění

Zákazníkovi, který plánuje pořízení bednění, sestavíme nabídku dle jeho požadavků přímo na míru. Buď na základě dokumentace zamýšlené stavby nebo podle toho, na jaké stavby je zaměřen. Pokud zákazník už zná naše bednění z půjčovny i přímo podle jeho seznamu, případně i v atypickém rozměru. Z hlediska financování nabízíme několik variant, které ještě můžeme podle přání zákazníka upravit.

Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme vaše dotazy.

Foto Tesitel Lukas

Lukáš Těšitel

dispečer půjčovny

Telefon: +420 604 258 268
E-mail: lukas.tesitel@pujcovnasemtin.cz

Jak to u nás funguje:

1. Poptej
telefonicky nebo emailem
2. Objednej
na základě naší nabídky
3. Vyzvedni
ve stanovený termín
4. Používej
dle potřeb a návodu

KVIS Pardubice a.s.

Divize Půjčovna Semtín

Rosice 151
533 53 Pardubice
 
info@pujcovnasemtin.cz

Otevírací doba půjčovny:
Po-Pá: 6:00 - 14:00
So-Ne: zavřeno

Otevírací doba prodejny:
Po-Pá: 6:00 - 15:30
So-Ne: zavřeno